Новини
Працівники Орелецької гімназії щиро вітають усіх з Новим 2022 роком! Хай в Новому році збудеться все те, що ви побажали,всі цілі були досягнуті, а плани перевиконані,все погане і неприємне залишилося в році, що минає. Бажаємо нових емоцій усім, дізнатися і побачити щось цікаве, зустріти нових людей. Хай Новий рік принесе в кожен будинок багато посмішок,сміху, виконання всіх бажань, матеріального достатку і стабільності скрізь і в усьому!
Голодомор - страшна сторінка в історії українського народу, біль тих, хто пережив і жах для нас теперішніх. Це - наша пам`ять і наша зброя проти знецінення нації.
З метою вшанування жертв пам"яті Голодомору і виховання в здобувачів освіти ціннісного ставлення до держави та суспільства в гімназії проведені заходи : виховні години "Ми не маємо права забути",
тематичні виставки, виготовлення колосків та свічок пам"яті, знято відео "Пам"яті жертв Голодомору".
Сортування сміття-шлях до кращого життя. Питання сміття, його накопичення, вплив на екологію є досить актуальним для кожного українця. Саме з метою підвищення екологічної культури школярів, в Орелецькій гімназії у травні 2021 року, встановлено контейнери для роздільного збору відходів з написами "Пластик", "Папір", "Скло".Посприяла у виготовленні контейнерів Снятинська міська рада. Заступник голови батьківського комітету Микола Кознюк організував доставку контейнерів у гімназію.Педагогами гімназії проводиться робота щодо навчання здобувачів освіти з роздільного сортування.
21 травня 2021 року в актовій залі гімназії відбулося святкування 150-річчя від дня народження Василя Стефаника. Вчитель української мови Харук М.Д. Підготував усний журнал "Мої слова невимовлені, мій плач недоплаканий, мій сміх недосміяний". Здобувачі освіти : Лаврентович Людмила і Романюк Надія підготували вірші про Василя Стефаника. Цікаву розповідь про життєвий шлях і творчий шлях підготував Мирослав Дмитрович Харук.
Вишиванка-це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров"я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам"яті за традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізуєчистоту почуттів, глибину любові до Батьківщини. 20 травня 2021 року здобувачі освіти , вчителі і всі працівники гімназії долучилися до Дня вишиванки. Дрес-кодом Дня була вишиванка, і вся
гімназія замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.
У нашій гімназії сформувались свої традиції. Однією з традицій є висадження дерев випускниками, яка запрчаткована ще в 1981 році. Цьогорічні випускники підтримали добру традицію і висадили біля каплички гімназії кущі магнолії та сакури. Для випускників ця подія є дуже важливою, бо посадження деревця -це як пам"ять про них, про незабутні шкільні роки. Чи приживуться кущі, покаже час, але зроблено добру справу, за яку дирекція гімназії вдячна.
З метою вшанування подвигу Українського народу у боротьбі за свободу, увічнення пам"яті загиблих у Другій світовій війні , Дня пам"яті та примирення , Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні , у гімназії проведено:
-виховні години "Пам"ятаємо минуле заради майбутнього" ;
-перегляд кінофільму про події Другої світової війни;
-флешмоб " 1939-1945. Ніколи знову";
-покладання квітів до пам" ятника воїнам Другої світової війни.
26 квітня 2021 року минає 35 років з моменту катастрофи. яка сталася на 4-му енергоблоці Чорнобильської
атомної електростанції. Ця аварія вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від наслідків людей, так і за економічним збитком. Відлуння цієї трагедії ми чуємо і донині. З нагоди 35 річниці в гімназії організовано заходи щодо відзначення. Класні керівники
1-9 класів провели виховні години на тему "Чорнобиль-біль і трагедія українського народу.Рада гімназистів випустила стіннівку "Чорнобиль-минуле, сучасне, майбутнє". У класних кімнатах та бібліотеці гімназії органгізовано тематичні виставки, що ілюструють події Чорнобильської трагедії. Здобувачі освіти 5-9 класів
переглянули відео про події 1986 року.Педагог -організатор оформила відео на тему ""Чорнобиль- це біль
України"
У Всеукраїнській акції "За чисте довкілля" взяли участь всі працівники гімназії.Під час акції було організовано:
-три толоки по прибиранню території гімназії від сміття;
-упорядкування трав'яних газонів;
-проведено підчистку та обрізку дерев в саду;
-очищено живопліт навколо гімназії;
- прибрано біля пам'ятників на території села.
Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.